Wyjątkowy Dzień Kobiet

Ósmego marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nasi chłopcy nie byliby sobą, gdyby nie przygotowali dla nas czegoś naprawdę wyjątkowego…

 

Pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet jest mnóstwo. Wszystko to co piękne, słodkie, urocze, co błyszczy, iskrzy, wabi zapachem, może sprawiać im przyjemność. Kobiety są jak sroki. Zwracają uwagę na detale, lubią przykuwać uwagę i być w jej centrum. Wszyscy o tym wiemy. Goździki, kawa i rajstopy, też zawsze się przydadzą. Ale nie tylko atrybuty składające się z czystej materii są trafionym wyborem. Z wygody i braku czasu, Panowie często wybierają proste prezenty… A gdyby tak choć raz w roku, w ten szczególny dzień postawić na kreatywność? Naszym chłopakom z zespołu Wyjątkowego Prezentu się to udało. Nie u jednej dziewczyny zabłysła łezka w oku, o szczerych i radosnych uśmiechach na twarzach nie wspominając.

 

Dzień Kobiet 1

 

Ciężko było się nie wzruszyć. Niespodzianka jaką sprawili chłopcy z biura, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zakasali rękawy i wzięli się do pracy. W przeddzień uroczystości własnoręcznie uszyli pluszowe maskotki. Kolorowe misie, które powstały ze skrawków jaskrawych materiałów i starych błyszczących guzików, z pewnością przyciągnęłyby wzrok niejednej sroki. Patrząc na kształty figur i wystającą watę, można powiedzieć, że nasi mężczyźni szwaczkami na pewno nie będą, ale nie o to przecież chodzi. Najważniejsze żeby dać coś od siebie, sprawić radość i zaskoczyć. To im się udało. Dla niepoznaki uzbroili się w czerwone goździki. Postawili na stole duże czerwone pudełko i rozpoczęli od zagadkowej wyliczanki życzeń. Później pozostało tylko wylosowanie najpiękniejszej i najzabawniejszej maskotki. Oczywiście wszystkie były na równi strojne i dopieszczone, więc każda z kobiet czuła się wyjątkowo. Sesja zdjęciowa, wspólne uściski, wybuchy śmiechu i można było wracać do pracy.

 

12814489_10154031173123092_5701226513834841093_n

Takich świąt mogłoby być zdecydowanie więcej. Niedługo, bo już dziesiątego marca – Dzień Mężczyzny! Zobaczymy jak kobiety się zrewanżują… Nie zapominajmy, że mężczyźni, też lubią być obdarowywani i zaskakiwani.

 

Autor: Gosia Dróżdż

Comments

comments