Święto ludzi wolnego stanu, czyli Dzień Singla

Luty to doprawdy urokliwy miesiąc. Czas szaleństwa na śniegu, ferii, karnawałowych zabaw i Walentynek. Chyba, że akurat nie lubisz zimy i nie masz z kim świętować dnia spod znaku blondwłosego kupidynka z łukiem. Wówczas możesz czuć się zniechęcony. Ale bez obaw, luty to wyjątkowo krótki miesiąc, a Ty także masz w nim swoje święto. Nawet jeśli jeszcze o tym nie wiesz. O czym mowa? Oczywiście o Dniu Singla!

Celebruj swoją wolność

15 luty, na który przypada Dzień Singla nie bez przyczyny następuje tuż po Walentynkach. Święto powstało prawdopodobnie jako rekompensata dla wszystkich tych, którzy nie mają z kim obchodzić dnia św. Walentego. Ale przecież wcale nie musi być nagrodą pocieszenia. W końcu niebycie w związku to żadna tragedia. Przeciwnie, może być najlepszym czasem Twojego życia! Powinieneś więc dołożyć wszelkich starań, by go takim uczynić. Jak tego dokonać? Uczyń Dzień Singla okazją do rzucenia się w wir przygód!

Zamieniaj marzenia na wspomnienia

Z pewnością istnieją rzeczy, o których od dawna marzysz. Może to odległa podróż. A może skok ze spadochronem lub spróbowanie czegoś zupełnie nowego? Dzień Singla to dobry czas na zainwestowanie w swoje marzenia. W końcu inwestycja w siebie jest jedyną, która zwraca się w stu procentach. Nie czekaj aż znajdziesz partnera, zabierz rodzinę, przyjaciół lub wybierz się na realizację przeżycia zupełnie sam. Zyskasz niepowtarzalną okazję do nawiązania nowych znajomości. A przy odrobinie szczęścia odnajdziesz siebie, co może okazać się najlepszym z Twoich odkryć.

Przełomowy Dzień Singla w praktyce

Jeśli podjąłeś już decyzję, że walentynkowej chandry nie będziesz leczyć czekoladą, winem lub całonocną imprezą, czas podjąć właściwe kroki. Nie musisz zresztą rezygnować przy tym z żadnej z powyższych Zabierz przyjaciółkę, mamę lub siostrę na degustację czekolady lub wybierz się z kumplami na kurs kiperski czy degustację wina. Podkreśl zmianę swojego nastawienia metamorfozą fryzury lub odnową biologiczną w spa. Wypróbuj lot w tunelu aerodynamicznym lub wybierz się w niezapomniany lot balonem i podziwiaj oszałamiające piękno zimowej natury. Zainwestuj w rozwój lub znajdź nową pasję z ofertą warsztatów albo już teraz zaplanuj nadchodzący wyjazd wakacyjny. To Twój dzień. Spraw, by był naprawdę niezapomniany!

Comments

comments