Romantyczny Masaż dla Dwojga

Walentynki już dawno za nami, jednak dobrze wiemy, że uczucie trzeba pielęgnować niezależnie od tego, czy jest to dzień powszedni czy święto. Na co dzień robimy to różnie. Wychodząc na wspólne kolacje, wręczając sobie drobne prezenty, robiąc niespodzianki, czy bardziej przyziemnie, wykonując dla siebie jakieś prace domowe. Postanowiliśmy sprawdzić jak na nasze uczucia wpłynie Romantyczny Masaż dla Dwojga w Terra Spa.

 

Zastanawialiśmy się jak będzie wyglądał masaż. Już na początku samej organizacji byliśmy bardzo podekscytowani, nigdy do tej pory nikt nas nie masował, kiedy leżeliśmy obok siebie. Terra Spa, miejsce, w którym odbywał się masaż, przerosło wszystkie nasze oczekiwania. To skryte w niepozornej kamienicy przy ulicy Chmielnej miejsce, jest naprawdę magiczne. Od samego wejścia przywitał nas sympatyczny uśmiech recepcjonisty. Szybko zabrano nam kurtki i zostaliśmy poczęstowani herbatą. Jako, że przyszliśmy wcześniej mieliśmy chwilę na obejrzenie całego salonu. Na pewno wystroju tego wnętrza nie można nazwać ascetycznym. Wszędzie pełno drobiazgów, designerskich dodatków i oczywiście kosmetyków oraz profesjonalnych sprzętów. W pokoju fryzjerskim ściany ozdobione są wielkimi lustrami oraz obrazami, namalowanymi przez jednego z fryzjerów, Roberta. Wszystkie te elementy zebrane w całość, tworzą niepowtarzalny, inspirujący i artystyczny klimat.

IMG_0259

Po zapoznaniu się z miejscem, przyszedł czas na masaż. Zostaliśmy zaprowadzeni do odosobnionego pomieszczenia. Panował tam półmrok, a w tle grała klimatyczna muzyka. Nie mogąc się doczekać, szybko przebraliśmy się, położyliśmy się na stojących obok siebie stołach i przykryliśmy ręcznikami. To co działo się później, można opisać używając poetyckiej ekspresji – istna magia. Pełny profesjonalizm, nieziemski relaks, na dodatek w towarzystwie ukochanej osoby przeżywającej tę samą przyjemność – to musiało się udać.

IMG_0249

Po zakończeniu masażu do pokoju został wniesiony szampan oraz drobny poczęstunek. Siedzieliśmy razem, zrelaksowani, popijając szampana. Spoglądając na siebie w milczeniu, wiedzieliśmy o czym obydwoje w duchu myślimy – Musimy to powtórzyć!

 

Jeżeli chcecie zrobić coś niecodziennego, co sprawi Wam obojgu przyjemność, to zdecydowanie polecam tę atrakcję. Niezależnie od tego, czy jesteście parą z większym czy z mniejszym stażem, Romantyczny Masaż dla Dwojga rozbudzi Wasze zmysły i zbliży Was do siebie jeszcze bardziej.

 

Autor: Bartosz Gronowski

Comments

comments